ממחיר:
עד מחיר:

מחסום זרוע

מחסום הזרוע והעיר הגדולה

 

עם התפרצותה של המהפכה התעשייתית, חל גידול משמעותי בגודל של הערים, שמשכו אליהן חקלאים לשעבר, שהפכו לפועלים, שהניעו את המכונות של המהפכה התעשייתית. כך בעצם נוצרו ערי הענק אותן אנו רואים היום. אחד הביטויים המוחשיים ביותר של הבנייה העירונית הוא הצפיפות, שכן בעיר מרבית המבנים הם רבי קומות, וכך מרחב המחייה, כמו גם מרחב הפרטיות, הולך ומצטמצם. 

 

עובדה זו הולידה צורך חדש – פנייה לאמצעים שונים, שיעזרו לאנשים להגן על מה ששיך להם. אמצעים אלו הם גדרות, שערים, סורגים ועוד. עם הזמן, הצטרפו גם המכוניות לנכסי המשפחה, ומכונית צריכה חנייה. חנייה היא בעצם שטח נוסף השייך למשפחה, ויש צורך להשתמש באביזרים שונים כדי להגן על הרכוש הזה. 

 

ישנן שיטות שונות כדי לשמור את מקום החנייה לבעליה, ואחד הנפוצים שבהם הוא מחסום זרוע. לצפייה במחסומים שלנו לחצו כאן.

  

 

שימושיו של מחסום זרוע

מחסום זה מתאים לשימוש עבור בתים פרטיים, כמו גם עבור בתים משותפים ואף חניות ציבוריות. המחסום מונע ביעילות כניסה של רכבים זרים לשטח החנייה, אך אינו עוצר אנשים, כך שבעל הרכב יכול לגשת לרכבו בקלות.

 

מחסום זרוע מהווה גם יתרון בהיבט העיצובי, שכן מדובר במתקן מינימליסטי, שלא גונב את ההצגה מחזית הבית או מהגינה. בנוסף, ניתן לעצב מתקן זה בצורה כזו שתתאים לעיצוב חזית הבית והגינה. 

 

כיצד נפתח מחסום זרוע?

מחסום הזרוע יכול להיות מופעל במגוון שיטות – החל מפתיחת שלט (שזוהי השיטה המועדפת על מרבית הלקוחות), דרך פתיחה באמצעות הטלפון הסלולרי ועד לפתיחה באמצעות כרטיס. השיטה נבחרת על ידי הלקוח עצמו, והיא תלויה בסוג הלקוח. כך למשל, מרבית הבתים המשותפים שבהם מותקנים מחסומי זרוע בוחרים במנגנון פתיחה באמצעות שלט. מחסומי זרוע בבתים פרטיים נפתחים הרבה פעמים באמצעות טלפון סלולרי, ומקומות עבודה בוחרים במרבית המקרים בכרטיס העובד כמפתח לחנייה.

 

פתרונות לחניות ציבוריות

מחסומי זרוע עובדים טוב במיוחד בחניות ציבוריות, שכן הם קלילים, זולים יחסית ועושים את העבודה בצורה נאמנה. עם זאת, חשוב לזכור שמחסומים בחניונים גדולים עובדים בצורה הרבה יותר אינטנסיבית מפתרונות של בתים משותפים, ולכן המנוע במתקנים אלו צריך להיות חזק במיוחד. 

 

הפתיחה של המחסומים הללו מתבצעת בדרך כלל באמצעות כפתור פיזי, שכן הרכב יורשה להיכנס למקום רק אחרי הסדרת התשלום. אם המקום מאוכלס כל הזמן, אז גם ביציאה המחסום יכול להיות מופעל בצורה ידנית. עם זאת, במקרים בהם המקום ריק בלילה, חשוב ביותר לדאוג ליציאה מסודרת, ולהגן עליה באמצעות דוקרנים שימנעו כניסה בלתי רצויה.

 

מחסומי זרוע הינם האמצעים האהובים ביותר על מפעילי חניות ציבוריות.

 

מקום חנייה הופך להיות בעיה יותר ויותר מטרידה, ומחסום חנייה פשוט יכול לפתור אותה בקלות וביעילות. 

מועדון לקוחות
דואר אלקטרוני
סיסמה

 

      
מען למכתבים:
 
אברהם קרן 21  כפר סבא 4420821      
כתובת משרד:אורן 8 שדי חמד 
טל':072-2511605            
פקס:09-7658220
דוא"ל:
mendis@013.net.il