ממחיר:
עד מחיר:

איך לבחור שערים

איך בוחרים שערים? 

 

הרבה מאוד אנשים יוצרים איתנו קשר ושואלים על ההבדלים בין הסוגים השונים של שערים חשמליים, ובצדק. יש היום מבחר גדול מאוד של סוגים ושל אפשרויות, ולא תמיד ההבדלים ביניהם ברורים דיים. על מנת לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בבחירת השער החשמלי שלכם, אנחנו מביאים לכם כאן מדריך קצר שיסביר על סוגי השערים הנפוצים כיום. כך תקבלו לפחות מושג ראשוני לגבי סוג השער שמתאים לכם, ואם תהיה לכם כל שאלה נוספת – תוכלו ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. 

 

הסוגים השונים של שערים חשמליים

 

1. שערים נגררים / שערי הזזה – שערים חשמליים "עם נוכחות", אשר עשויים מפלדה מגולוונת או מלוחות מתכת ונפתחים לאחד הצדדים על פי הצורך. במידת האפשר נפתח השער אל תוך נישה ייעודית ואז הפתיחה הרבה יותר אסתטית. חשוב לדעת, כי ככל השער עצמו יותר מאסיבי וכבד, יש צורך במנוע חזק יותר, כמו גם במסילות יציבות ועמידות יותר. הפתיחה של שערים אלה מתבצעת באמצעות שלט רחוק או טלפון נייד. למעשה, סוג זה של שערים נחלק לשני תתי סוגים: 

 

      א.  שער נגרר על מסילות – הסוג הנפוץ יותר הוא שער חשמלי שמורכב על מסילה תחתית שמותקנת על הקרקע, אולם ניתן להזמין שערים שנעים על מסילות עיליות. מתאימים להתקנה בעיקר בכניסות ליישובים, בכניסות למגרשי חניה גדולים וגם בכניסה לחניות פרטיות.

      ב.  שער נגרר קונזולי (מרחף) – שער שמוחזק באמצעות מסילה צדית או גשר ייעודי, ונפתח הצידה ללא צורך במסילות. היתרון הגדול של שער כזה הוא שברגע שהשער נפתח לא צריך לעבור על גבי מסילה עם הרכב. כמו כן, יש כאן יתרון אסתטי ברור, כי כשהשער נפתח הדרך פנויה לגמרי. גם שערים אלה מתאימים להתקנה בעיקר בכניסות ליישובים ולחניות, ובעיקר לחניות של מוסדות ציבור ייצוגיים שם האסתטיקה חשובה ביותר.

 

2. דלתות הרמה – אמנם קוראים להן דלתות, אבל אין ספק שמדובר בשערים לכל דבר ועניין. שערים חשמליים אלה עשויים בדרך כלל מברזל או מאלומיניום, והם נפתחים כלפי מעלה כיחידה אחת או בצורת גלילה (בדומה לתריס) – על פי בחירת הלקוח ואופי המקום. שערים חשמליים אלה מתאימים בעיקר לכניסות למוסכים או לחנויות, ויש להם יתרון גדול בזכות היותם שקטים במיוחד ונוחים לשימוש. העובדה שניתן לפתוח אותם בצורה מלאה או חלקית, על פי הצורך, ושניתן להשיג את השערים הללו במגוון רחב של עיצובים – מהווה יתרון גדול נוסף עבור המשתמשים.  

 

3.  שערי כנף – שערים חשמליים שבנויים על אותו עיקרון של דלת, רק שהם מיוצרים מברזל, מאלומיניום או מפלדה ועובדים על חשמל. ניתן לתכנן אותם עם דלת (כנף) אחת או שתיים – בהתאם לגודל המפתח ולהעדפת הלקוח. שערים אלה מתאימים בעיקר לכניסות לבתים פרטיים ולכל מקום שבו המפתח צר ביותר. כשמתעניינים בשער כזה חשוב לקחת בחשבון שצריך שיהיה מספיק מקום לפתיחת הדלת בין אם היא נפתחת החוצה ובין אם היא נפתחת פנימה. עוד חשוב להזכיר, שהיום העיצובים של שערים חשמליים כאלה הם כמעט בלתי מוגבלים, כאשר ניתן לשלב בין חומרים שונים כגון אלומיניום, זכוכית ועץ וליצור עיצובים מקוריים וייחודיים ביותר.

 

שלושת הסוגים הללו הינם הסוגים העיקריים של שערים חשמליים. להתאמה מדויקת של השער לצרכים האישיים שלכם – צרו עמנו קשר  וצוות המומחים של מנדי שערים ישמח לעמוד לשירותכם. לצפייה בקטלוג השערים שלנו לחצו כאן

מועדון לקוחות
דואר אלקטרוני
סיסמה

 

      
מען למכתבים:
 
אברהם קרן 21  כפר סבא 4420821      
כתובת משרד:אורן 8 שדי חמד 
טל':072-2511605            
פקס:09-7658220
דוא"ל:
mendis@013.net.il