ממחיר:
עד מחיר:

קניית מנועים לשערים חשמליים

כל מה שרציתם לדעת על קניית מנועים לשערים חשמליים

בשנים האחרונות הולך וגובר השימוש בשערים חשמליים. בזכותם ניתן להגן בצורה נוחה על הבית או הרכב, לשמור על החניה שלנו, לשלוט על כניסתם של אנשים לבית שלנו ועוד. ללא ספק, מדובר באמצעי הגנה מושלם, וזאת בזכות השימוש הנוח ורמת האמינות הגבוהה. לכל מי שיש שערים חשמליים בהחלט מרגיש שלו ומוגן יותר. חלק בלתי נפרד מתחזוקת השער הוא הטיפול בתקלות שלו, ולשם כך צריך לפעמים לקנות מנוע.


מנועים לשערים חשמליים

כמו כל מכשיר חשמלי, גם שערים זקוקים למנוע חשמלי. תפקידו של המנוע הוא להמיר אנרגיה חשמלית לאנרגיה מכנית, ובכך לעזור לנו לפתוח את השער באמצעות שלט רחוק. למרות יתרונותיהם המשמעותיים, באופן טבעי גם הם נשחקים ומתקלקלים במשך הזמן. לפעמים אפילו לא כדאי לתקן אותם, ועדיף לקנות מנוע חדש, למשל כאשר יש תקלה במנוע החשמלי שגורמת לו לפעול לסירוגין או בכלל לא. במצבים כאלה אין ברירה אלא לבצע קניית מנוע לשער חשמלי.

 

קניית מנועים לשערים חשמליים


סוגי מנועים שונים לשערים מסוגים שונים

קניית מנועים לשערים חשמליים היא משימה לא פשוטה. כידוע, ישנם כמה סוגי שערים חשמליים, ביניהם שער כנף, שער נגרר, תריסי גלילה, מחסומי זרוע והרשימה עוד ארוכה. ישנם שערים המשמשים אנשים רבים, ולכן צריך להרכיב להם מנוע חזק ועמיד. לעומת זאת, יש שערים המיועדים ללקוחות פרטיים, שמפעילים את השער פעמים בודדות במהלך היום. מנוע טוב יכול לספק את צורכיהם ולשרת אותם לאורך זמן, גם אם הוא לא המנוע היקר ביותר בשוק.

לכל שער יש מנוע המתאים לו. ישנם מנועים הפועלים באמצעות זרם חשמלי, אחרים מופעלים בצורה סולרית. ישנם מנועים שצריך לחבר אותם למקור חשמלי מסיבי, ולאחרים מספיקות סוללות מיוחדת. חשוב לזכור להתאים את המנוע לשער שיש לכם. ניתן למצוא בחנויות כל מיני מנועים: מנוע הזזה, מנוע כנף ועוד כהנה וכהנה.

למרות השוני בין המנועים, הרי שלכולם יש מטרה דומה: לאפשר לכם לשלוט מרחוק על השער. כך, כאשר אתם חוזרים לביתכם ועומדים להחנות את רכבכם, אינכם צריכים לעצור, לצאת מהרכב, לפתוח את השער ואז להיכנס לרכב ולהכניס אותו לחניה. אתם יכולים להישאר ברכבכם ולפתוח את השער באמצעות השלט הרחוק שלכם.

ללא ספק, המבחר עצום ואתם עלולים להיות מבולבלים ולרכוש מנוע שלא מתאים לצורכיכם. קניית מנועים לשערים חשמליים יכולה להיות מסובכת, ולכן חשוב כל כך שתתייעצו עם אנשי מקצוע שמבינים בנושא זה. כך לא תבזבזו כספים מיותרים על מנוע שאינו נחוץ לכם.

בחברת מנדי שערים אוטומטיים תוכלו ליהנות משירות מכירת מנועים לשערים חשמליים. צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לבחור את המנוע המתאים לשער שלכם. בזכות שנים של ניסיון, שבמהלכן שיווקנו והתקנו אלפי שערים, צברנו ידע רחב היקף, המאפשר לנו להעניק לכם ייעוץ מקצועי ואמין.

 

מועדון לקוחות
דואר אלקטרוני
סיסמה

 

      
מען למכתבים:
 
אברהם קרן 21  כפר סבא 4420821      
כתובת משרד:אורן 8 שדי חמד 
טל':072-2511605            
פקס:09-7658220
דוא"ל:
mendis@013.net.il