ממחיר:
עד מחיר:

שלטים לשערים חשמליים

אין היום מי שאינו יודע מה זה שלט רחוק. אנו משתמשים בו כדי לראות טלוויזיה, לכוון את המזגן לטמפרטורה הרצויה, לשמוע מוזיקה ועוד. יש אפילו שלטים לשערים חשמליים. בזכותם, אנו לא צריכים כמעט להפעיל את שרירינו על מנת לבצע פעולות פשוטות ויומיומיות. הכול זמין, נגיש ונוח ומתבצע בפעולה פשוטה של לחיצה על כפתור.

 

לצפייה בשלטים לשערים חשמליים לחצו.

 


השפעת השלטים על חיינו

תארו לכם שארמונות היו ממשיכים להיות באופנה והייתם גרים באחד מהם. השער שלכם היה יכול להיפתח רק אם הוא היה מחובר באמצעות צירים בקצהו התחתון ושרשראות או חבלים בקצהו העליון. כדי לפתוח ולסגור אותו, הייתם צריכים להפקיד עליו שומרים, שהיו ממונים לבצע פעולה זו. בכל פעם שהייתם רוצים לצאת מהארמון או להיכנס אליו, הייתם צריכים לבקש מהשומרים שלכם לפתוח את השער, ואז הוא היה יורד אט אט מטה, עד שהייתם יכולים לצאת בבטחה. למזלנו, כיום שערים אינם פועלים בצורה כזו. הם פועלים באמצעות שלטים לשערים חשמליים.


שלטים לשערים חשמליים הפכו את חיינו להרבה יותר קלים ונוחים. עד לפני כמה עשורים בלבד ההתעסקות עם השער של מקום החניה היתה גוזלת זמן יקר ומאמץ רב: אנשים היו חוזרים לביתם במכוניתם, עוצרים לפני השער של מקום החניה שלהם, יוצאים מהרכב, פותחים את השער לרווחה, חוזרים לרכב, מסיעים אותו כמה מטרים קדימה, מכבים את המנוע והולכים לסגור את השער ולנעול אותו.


כיום, בזכות ייצורם של שלטים לשערים חשמליים, פעולת החנייה הופכת להיות קלה יותר באופן משמעותי. אנשים חוזרים מיום העבודה, מחברים, מלימודים, מסידורים או מכל מקום אחר אל ביתם. כשהם מגיעים למקום החניה שלהם, כל שעליהם לעשות הוא ללחוץ על כפתור והשער נפתח בפניהם לרווחה. לאחר שהם עוברים דרכו, הוא גם נסגר וננעל באופן אוטומטי.

 

מנדי מציע מבחר מערכות בקרה לשערים חשמליים, לחצו לצפייה במערכות הבקרה.

 

 

שלטים לשערים חשמליים


כמה שלטים לשערים חשמליים צריך?

אם אתם שייכים למשפחות שמחזיקות שני רכבים ומעלה, רצוי שיהיה לכם לפחות שני שלטים לשערים חשמליים. כך כל מי שנוהג, יוכל להיכנס בקלות למקום החניה. אבל גם אם יש לכם רק רכב אחד, תמיד כדאי שיהיה לכם שלט נוסף, כי הוא נוטה ללכת לאיבוד. אפילו אם אתם מחשיבים את עצמכם לאנשים מסודרים שדואגים לשים כל דבר במקום, תמיד כדאי שיהיה לכם שלט נוסף. אחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם עושים אינספור סיבובים בשכונה בחיפוש נואש אחר מקום חניה, רק בגלל שאינכם מצליחים לפתוח לעצמכם את השער מסיבה כלשהי. לסיום, רק נציין שאם שער החניה משמש מספר דיירים בבניין או מספר עובדים של חברה, חשוב להעניק לכולם שלט מתאים כדי שהכניסה והיציאה מהחניה תהיה להם נוחה, מהירה וקלה.

חברת מנדי שערים אוטומטיים מייבאת ומשווקת ציוד למחסומים ולשערים חשמליים, כולל שלטים. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי ולהתאים לכם שער שיענה על צורכיכם.

מועדון לקוחות
דואר אלקטרוני
סיסמה

 

      
מען למכתבים:
 
אברהם קרן 21  כפר סבא 4420821      
כתובת משרד:אורן 8 שדי חמד 
טל':072-2511605            
פקס:09-7658220
דוא"ל:
mendis@013.net.il