ממחיר:
עד מחיר:

פתיחת שערים באמצעות סלולר

פתיחת שערים באמצעות סלולר – דרך קלה ונוחה לניהול חניונים ללא שלט או עמדה מאוישת, שהופכת בשנים האחרונות לבחירתם של רבים בכל רחבי הארץ, ובעיקר בחניות לרכבים בבתי מגורים משותפים.

מנדי שערים אוטומטיים מזמינה אתכם להצטרף למהפכה הסלולארית שבשער!
להזמנת מערכות לניהול חניונים באמצעות הטלפון הסלולארי, התקשרו עכשיו: 2511605 - 072
לקבלת פרטים נוספים על מערכות הבקרה שלנו, לחצו כאן.

פתיחת שער באמצעות טלפון סלולרי

בשנים האחרונות כבשה טכנולוגיה חדשה את מערכות ההפעלה של מחסומים ושערים חשמליים המצויים במגרשי חנייה בישראל. במשך שנים, האופציות לבקרת כניסה המאפשרת כניסה למכוניות מורשת נסמכו על כוח אדם, קרי שומר שפיקח באופן אישי על הכניסה ומנגנון הפתיחה, או אמצעים כגון כרטיסים מגנטיים, כרטיסי אשראי או – במקרה של חניות בבניינים, בעיקר – על שלטים רחוקים.

אולם עם המצאת הטכנולוגיה של פתיחת שערים באמצעות סלולר, התמונה השתנתה. אין עוד צורך ליצר כרטיסים מיוחדים או שלטים בכמות גדולה, שכן אפשר על פניהם לבחור בפריט המצוי אצל כל אחד ואחד מאיתנו, כזה שצמוד אלינו במשך כל שעות היום, וקטנים הסיכויים לשכוח אותו בטעות מאחור בבית.מערכת חכמה ורבת יתרונות

פתיחת שער באמצעות טלפון סלולרי היא קלה ונוחה לשימוש – כל שצריך הוא להתקשר למספר מסוים, והמערכת מזהה את המכשיר הסלולארי כמורשה כניסה. פעולה זו אינה מחויבת בעלות שיחה או בתשלום כלשהו, ואל המערכת ניתן להכניס כמות גדולה מאוד של מספרים מורשים, באופן המאפשר את כניסתם של דיירי בנייני רב קומות שלמים, כולל כמה וכמה מספרי טלפון לכל דירה בבניין.

במידה והדיירים או העובדים מורשי הכניסה לחניון מתחלפים, המערכת לפתיחת שער באמצעות טלפון ניתנת לעדכון, וכך ניתן לבטל את ההרשאה באופן מיידי – שלא כמו בשלט רחוק, שאותו יש צורך לקבל בחזרה מהעוזב, ולעקוב ברישום אחר כמות העותקים שהוקצו על מנת שהחניון לא ינוצל על ידי מי שאינם זכאים לכך.

מערכות לניהול חניונים ללא שלטים, על ידי פתיחת שערים באמצעות סלולר, מציעות מעלות רבות: תפעול נוח, פיקוח מטבי על הנכנסים, כניסה פשוטה ומהירה ללא עיכובים ובעיות, חיסכון על הנפקת שלטים ועוד.

אנחנו בחברת מנדי שערים אוטומטיים נשמח להציע לכם מערכות לניהול חניונים על ידי סלולרי, ללא חיוב בשיחה, במחיר הוגן ובאיכות ללא תחרות.

 

מועדון לקוחות
דואר אלקטרוני
סיסמה

 

      
מען למכתבים:
 
אברהם קרן 21  כפר סבא 4420821      
כתובת משרד:אורן 8 שדי חמד 
טל':072-2511605            
פקס:09-7658220
דוא"ל:
mendis@013.net.il