ממחיר:
עד מחיר:

בקרת חניונים

בקרת חניונים – פתרון חכם ויעיל לניהול החניון

 

בשנים האחרונות מערכות בקרה הולכות ותופסות תאוצה, וניתן לראות אותן בכל מקום. כיום ישנן אפילו מערכות בקרת חניונים, אשר יש להן יתרונות רבים. 

 

>>> לצפייה במבחר מערכות הבקרה של מנדי לחצו <<<

 

בקרת חניונים חכמה

 

אחת ממערכות הבקרה המבוקשות ביותר בתקופה האחרונה היא מערכת בקרת חניונים. מערכת זו, אשר ניתן בדרך כלל למצוא אותה בחניונים גדולים של מרכזים מסחריים ובנייני משרדים, עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, שבאמצעותה ניתן לקבל מגוון נתונים, כמו למשל – כמה מקומות פנויים יש בכל רגע נתון. ניתן לתכנת את השער החשמלי של המערכת שייפתח רק עבור כלי רכב מסוימים, כי המערכת יכולה לזהות את לוחיות הרישוי. ניתן אפילו לתכנת אותה כך שתיפתח אוטומטית עבור רכב שהבעלים שלו עשה מנוי באותו חניון, ובכך לחסוך עבור הלקוח זמן רב. אפשרויות נוספות כוללות הגבלת החניה לכניסה חד פעמית (או למספר כניסות מוגבל) ומניעת העברתו של כרטיס החניה בין אנשים כדי למנוע כניסת רכבים שאינם מורשים.

 

מקבלים מידע חיוני כבר עם הכניסה לחניון

מערכת בקרת חניונים מספקת מידע לנהג עוד טרם כניסתו לחניון, כי היא מודיעה אם החניון פנוי או מלא. כיום היא מאפשרת לו גם להתמצא בקלות בחניון. זאת מאחר והיא מסמנת באמצעות נורות מיוחדות ליד כל מקום חניה אם הוא פנוי או תפוס. אין ספק שזוהי מערכת בקרה יעילה להפליא, כיוון שהיא מונעת היווצרות פקק בחניון, וחוסכת זמן יקר בחיפוש אחר מקום חניה.

 

מערכת בקרה ללא ידע יד אדם

קל להבין מדוע בקרת חניונים הפכה להיות פופלרית ונפוצה כל כך. מעבר לכל היתרונות שהצגנו לעיל, ישנו עוד יתרון חשוב – תהליך הבקרה מתבצע ללא צורך באדם. כך חוסכים כסף רב על משכורת עבור אדם שדואג לפתוח ולסגור את השער באמצעות לחיצת כפתור ומברר אם הרכב שנכנס לחניון הוא רכב מורשה. כך שלמעשה מדובר במערכת שדורשת השקעה חד פעמית שהיא משתלמת ביותר בטווח הארוך.

 


בקרת חניונים גם לחניונים עם מעט מקומות חניה

מערכות בקרת חניונים השתדרגו לאורך הזמן, וכעת הן מתאימות גם לבנייני מגורים פרטיים, שבהם יש מספר מועט של מקומות חניה. בדומה לשערים חשמליים ואוטומטיים, הן מעלות את תחושת הביטחון של דיירי הבניין, כיוון שהן יכולות למנוע מכלי רכב זרים להיכנס לחנייה. מניעת הכניסה של כלי רכב אלה, גם מסייעת לשמור על מקומות החניה של הדיירים פנויים עבורם. כך, הם אינם צריכים לצאת בחיפוש אחר חניה בסיום יום עבודה, סידורים או אחרי בילוי. הם יכולים להיות בטוחים שהחניה שלהם בבניין שמורה עבורם. 

 

מנדי שערים אוטומטיים משווקת שערים חשמליים ומגוון רחב של מערכות בקרה כבר שנים רבות. במהלך שנות הפעילות צברנו לקוחות רבים ומרוצים, הנהנים ממוצרים איכותיים בעלי טכנולוגיה מתקדמת.
מועדון לקוחות
דואר אלקטרוני
סיסמה

 

      
מען למכתבים:
 
אברהם קרן 21  כפר סבא 4420821      
כתובת משרד:אורן 8 שדי חמד 
טל':072-2511605            
פקס:09-7658220
דוא"ל:
mendis@013.net.il